Шпоновані панелі

Шпоновані фасади, запропоновані вашій увазі, є недорогим і простим способом перевтілити будь-яке приміщення з мінімальними зусиллями. Шпоновані панелі в інтер’єрі — це майже класичне рішення, яке ніколи не застаріє та завжди буде актуальним у будь-якому інтер’єрі, починаючи від класичного й закінчуючи хай-теком і модерном. Панелі дозволяють в мінімальні терміни якісно обробити великі площі стін. Подібні елементи обробки дозволяють мінімізувати терміни будівельних та оздоблювальних робіт. Їх вибирають, коли стіни приміщення не відрізняються рівною поверхнею, однак шпаклювати їх нема коли й нікому. Це ідеальний варіант на заміну шпалерам або фарбованим стінам. Стінові шпоновані панелі стануть відмінним вибором і найкращим вкладенням коштів в косметичний або капітальний ремонт. У найкоротші терміни ви оформите сучасний інтер’єр у своєму будинку, квартирі або офісі, підібравши фактуру, малюнок, колір шпонованої поверхні, яка закриє всю стіну або певну її ділянку. Шпоновані 3д-панелі дійсно мають шикарний і стильний вигляд. Стінові панелі такого типу можуть монтуватися на лати, що дозволяє за необхідності здійснювати швидкий ремонт пошкоджених елементів, а також провести дроти та інші мережеві комунікації між основною стіною й панеллю.

Шпоновані панелі для стін

Стінові шпоновані панелі мають ряд певних переваг, серед яких: найвища якість, доступна ціна, естетика зовнішнього вигляду, простота й зручність при установці, легкість догляду. Ми пропонуємо понад 200 видів шпону. У виробництві панелей використовуються лише якісні матеріали (шпон, клей, фінішне покриття). Крім того, подібні елементи оформлення інтер’єру відрізняє безпека та екологічність, адже як сировина використовуються виключно природні матеріали: деревина, шпона, стружка. Стінові панелі являють собою найбільш універсальний декор, який підійде для оформлення будинків і квартир, а також: адміністративних приміщень та офісів, готелів, банківських установ, ресторанів, кафе та барів. Не потрібно вкладатися в дорогий ремонт, адже установка стінових панелей зі шпону займає мінімум часу, а простота догляду за ними дозволяє рекомендувати їх для найрізноманітніших сфер застосування.

Шпоновані панелі купити недорого

Стінові шпоновані панелі ви завжди можете замовити та купити в компанії WallDi, підібравши найбільш підхожий варіант з каталогу. Ми запропонуємо вам найкращі зразки натуральної продукції, які перетворять будь-яке приміщення, додавши йому стильності та при цьому не позбавлять комфорту й затишку. Ціна на шпоновані стінні панелі багато в чому визначається видом використовуваного шпону. Наші вироби покриваються екологічно чистим маслом з твердим воском німецької компанії OSMO або лаками провідних європейських брендів. Встановлені шпоновані стінові панелі додадуть будь-якому приміщенню солідності та статусності. Вони є дуже практичними, адже забезпечують непогані параметри теплоізоляції та шумоізоляції. Очистити поверхню шпони легко, якщо використовувати звичайні нейтральні миючі засоби, які не містять абразивних елементів. Важливим фактором для багатьох стане висока стійкість до впливу вологи, а також стійкість до вигорання під впливом прямих сонячних променів.

Подробнее