Дерев'яні панелі

Вибираючи матеріал декору, ми стикаємося з досить складним вибором. Чому надати перевагу: недорогому пластику або елітній коштовній деревині? Для багатьох справжніх цінителів такої проблеми давно не існує, адже що може бути більш натуральним, безпечним та екологічним, ніж природний «живий» матеріал? З чим людина стикається протягом усієї своєї цивілізації, активно використовуючи в повсякденному житті? Безумовно, мова йде про природну деревину, яка сьогодні з успіхом використовується як основний елемент оформлення інтер’єрів приміщень.

Чому саме дерево?!

Деревянные панели відрізняє неперевершена «жива» енергетика, тому за допомогою подібних елементів можна досить легко створювати по-справжньому комфортні й затишні для життя та роботи приміщення.
Останнім часом спостерігається прагнення до всього натурального не тільки в прихильників здорового способу життя та захисників екології. Багато власників переглядають своє ставлення до оформлення інтер’єрів, надаючи перевагу виключно екологічним природним матеріалам. Стильний дизайнерський ремонт сьогодні складно собі уявити без такого елемента, як дерев’яні 3д-панелі, широкий вибір яких представлений в каталозі нашої компанії. Оригінальні об’ємні стінові панелі з дерева можна використовувати практично в будь-якому інтер’єрі, дотримуючись рекомендацій наших дизайнерів.

Купити дерев’яні панелі недорого

Чому вам варто придбати дерев’яні стінові панелі для свого будинку, квартири або офісу? До основних переваг та ключових сильних сторін подібних елементів належать: екологічність і натуральність сировини, повна безпека для домашнього використання, висока міцність і стійкість до зношування, краще співвідношення ціни та якості. Варто також зазначити, що дерев’яні стінові панелі 3Д при правильному догляді слугуватимуть вам не один десяток років. На вибір пропонуються сотні варіацій фактури, зовнішнього оформлення та кольорів. Стіновий декор подібного типу можна рекомендувати для найрізноманітнішого застосування, адже він є універсальним. В наші дні дерев’яні 3D панели використовують для оформлення інтер’єрів кафе та ресторанів, барів, нічних клубів і торгово-розважальних центрів. Вони застосовуються в обробці стін готелів, адміністративних будівель, банківських установ. Візуально дерев’яні стінові панелі 3Д мають ідеальний вигляд. Вони практично не мають конкурентів у своїй категорії. Якщо ви бажаєте надати інтер’єру додаткової розкоші, вишуканості, високого стилю, елегантності та витонченості, а також наповнити приміщення живою енергетикою, більш оптимального рішення, ніж стінові об’ємні панелі з дерева, просто не існує.

Особливості та нюанси

Зазвичай дерев’яні стінові панелі виготовляються з масиву деревини. Також зустрічаються конструкції у вигляді шпонованих брусів на стінах з використанням сотень видів шпони. Наша компанія розробила технологію виготовлення й монтажу дерев’яних 3д-панелей, яка дозволяє нівелювати ризики розсихання та деформації виробів. Якісна стінова панель з дерева не деформується під дією вологого або сухого повітря. На ній не з’являться тріщини й відколи за умови дбайливого ставлення. Як основну сировину для виробництва стінових панелей використовують ламелі дуба та ясеня. В окремих випадках застосовують й екзотичну деревину ебенового або червоного дерева — подібні панелі коштують дорожче, проте їхній зовнішній вигляд з лишком окупає кожну копійку, вкладену в оформлення декору.

Подробнее