Декоративні рейки і перегородки

Декоративні рейки та перегородки мають все більший попит як елементи декору в приватних будинках і квартирах, а також в громадських приміщеннях. Дивовижно, але цей елемент відмінно личитиме не лише приміщенню великої площі, а й невеликій квартирі. Ресторани, магазини, офіси, торговельні точки, адміністративні приміщення, конференц-зали, спортивні клуби та фітнес-центри — є безліч сфер застосування дерев’яних рейок і перегородок. Основне їхнє призначення полягає в зонуванні простору, однак сучасні технології дозволили створити конструкції на основі рейок, які, окрім стильного вигляду, мають і відмінний ефект звукопоглинання. Пропоновані вашій увазі дерев’яні рейки можуть використовуватися як для настінного, так і для стельового монтажу. Ці елементи будуть адаптованими до вашого дизайну, що гарантує чудовий естетичний ефект у ваших друзів або клієнтів компанії. Можливо, ви хочете створити приголомшливу стелю з дерев’яних рейок або стіну, обшиту дерев’яними ламелями. Панелі з дерев’яних планок можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням і мати певну форму. Виготовлені на замовлення шпоновані рейки можуть мати ряд акустичних опцій, які можна адаптувати незалежно від розміру або форми, які ви хочете створити.

Максимальний асортимент

Дерев’яні рейки представлені в найширшому діапазоні розмірів, довжини, ширини та відстаней. За необхідності ви самі підберете варіант обробки, який найбільше підходить для особливостей вашого інтер’єру. Ми готові виконати будь-які замовлення, втіливши найбільш нестандартні ідеї, враховуючи всі побажання, запити та вимоги своїх клієнтів. Наша компанія виготовляє рейки та перегородки не з масиву деревини, а з використанням шпонованого МДФ або фанери. Це дозволяє повністю виключити ризики розсихання та деформації, притаманні виробам з деревини. Всі види обробки легко чистяться, відрізняються високою міцністю та не вимагають спеціального складного догляду. Наші попередньо оброблені дерев’яні панелі призначені для установки на місці за мінімальний час за допомогою простої системи кріплення «на клей». Ця система кріплення робить їх неймовірно практичними та ідеальними для ремонту або зонування вашого приміщення.

Перегородки

Якщо дерев’яні рейки здаються вам недостатнім захистом від сторонніх очей, зверніть увагу на перегородки, які можуть бути найрізноманітніших типів виконання. Кожній людині властиве бажання мати зону особистого комфорту, нехай навіть і в кілька квадратних метрів. У подібній ситуації найкраще зонувати наявне приміщення, використовуючи для відмежування сучасні дерев’яні перегородки. Функціональні й практичні перегородки перетворять будь-яке житло не лише на комфортне для проживання, а й на оригінальне місце, яке не соромно показати друзям і гостям. Подібні системи стають все більш популярними серед людей, котрі віддають перевагу стилю мінімалізм чи хай-тек. Багато клієнтів, які вперше замовляють перегородки для свого житла, постійно уточнюють і перепитують нас про такі параметри подібних систем, як міцність і практичність. Дійсно, візуально перегородки мають досить невагомий вигляд, проте в цьому й полягає основна «фішка» подібних виробів. Вони не повинні захаращувати інтер’єр, залишаючись максимально компактними, при цьому сумніватися в їх міцності було б геть хибно. Сучасні матеріали та якісна фурнітура гарантують високу надійність, міцність і довговічність наших перегородок.

Подробнее