Двері прихованого монтажу

Виготовлення дверей — один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Особливим попитом серед замовників користуються сучасні міжкімнатні двері прихованого монтажу. Як не дивно, їхня вартість практично не відрізняється від цін традиційних конструкцій, проте зручність і практичність є набагато вищою. В наші дні двері прихованого монтажу стають одним з модних трендів в оформленні інтер’єрів приміщень. Якщо раніше подібні конструкції вважалися привілеєм обраних і відрізнялися високою вартістю, то в наші дні установку подібних елементів може собі дозволити практично кожен, хто цього бажає. Що являє собою подібна категорія дверей? Двері прихованого монтажу після установки практично повністю зливаються зі стіною або перегородкою. У повністю закритому стані ви не побачите жодних ознак наявності двері: петлі сховані, а ручка часто непомітна або навіть взагалі відсутня.

Двері прихованого монтажу — особливості

Подібні конструкції є просторим полем діяльності для дизайнера інтер’єрів. Їх установка дозволяє втілити в життя найсміливіші задуми й фантазії, адже немає жодних обмежень. Приховані двері суттєво економлять вільний простір, перевтілюють його, а також додають обсягу навіть невеликому приміщенню. Двері прихованого монтажу виготовляються за найсучаснішими технологіями, що дозволяє гарантувати: максимальну міцність і надійність, зручність і практичність, простоту догляду та обслуговування, довговічність. Рама виготовлена з високоміцного алюмінію. При виборі фурнітури перевага надається перевіреним і надійним закордонним брендам. Полотно дверей прихованого монтажу зазвичай виготовляється з посиленого алюмінієвого профілю. Двері прихованого монтажу можна замовити з виконанням «під ключ», при цьому необхідно виконати попередні заміри прорізів. Готові вироби можна оформити на ваш розсуд: дизайнери інтер’єрів нерідко фарбують їх в основний колір стіни, клеять шпалери або декорують різними малюнками (особливо актуально для дитячих кімнат), але найчастіше використовуються шпоновані двері.

Двері прихованого монтажу купити недорого

Для чого вам може знадобитися приховування дверей? Перш за все, на цей крок йдуть для того, щоб створити бездоганну цілісну картину приміщення. Якщо дверний отвір замасковано, кімната здається візуально більшою. Двері прихованого монтажу дозволяють акцентувати увагу на інших елементах оформлення. Подібні двері завжди свідчать про гарний смак і певний статус власника будинку або офісу. Крім своєї основної мети, такі конструкції несуть і додатковий функціонал: вони часто монтуються в офісах і комерційних приміщеннях для запобігання несанкціонованому доступу сторонніх.

Особливості монтажу

Установка дверей такого типу загалом не викликає особливих складнощів. Важливо розуміти, що основна рама повинна бути повністю прихованою, тому шпаклюють і фарбують стіни вже після монтажу короба. Надалі установка мало чим відрізняється від монтажу стандартних дверей за винятком того, що петлі також повністю маскуються, а від ручок багато хто просто відмовляється для створення максимального ефекту. Звісно, займатися установкою й налагодженням двері прихованого монтажу повинні виключно фахівці, котрі володіють необхідними навичками та досвідом. Найменше недотримання технології може призвести до найсумніших наслідків, починаючи від проблем з нещільним приляганням полотна до отвору й закінчуючи перекосами та неможливістю повністю закрити двері.

Подробнее